Witam.
Mam jak każdy w domu wyłącznik schodowy. Wszystko działa jak należy to znaczy po przełączaniu ale w jednym włączniku jest taka mała żaróweczka(żeby widziec w nocy gdzie jest przełącznik). Problem jest z żaróweczką. Gdy światło jest wyłączone żaróweczka świeci, natomiast gdy się zapali światło żaróweczka świeci nadal ale słabiej.
Nie wiem czy tak ma być więc kieruje te pytanie do was.
Mam jak każdy w domu wyłącznik schodowy. Wszystko działa jak należy to znaczy po przełączaniu ale w jednym włączniku jest taka mała żaróweczka(żeby widziec w nocy gdzie jest przełącznik). Problem jest z żaróweczką. Gdy światło jest wyłączone żaróweczka świeci, natomiast gdy się zapali światło żaróweczka świeci nadal ale słabiej.
Nie wiem czy tak ma być więc kieruje te pytanie do was.