Jaki konkretnie model Liteon-a ?
Jaka wersja firmware ?
Przydatny do określenia ww. parametrów może być program DISCInfo Czasami wystarczy zmiana firmware na nowszy, czasami nic nie pomaga ...
Witam ja mam ten sam problem (może nawet ta sama nagrywarka)
LITE-ON Model: SHM-165H6S
Płytki DVD+R wypala bez problemu, natomiast DVD-R ma objawy jak by wystukiwał (laser tylko słychać jak błąka sie po płycie) czasem zacznie wypalać i nagle wysuwa tacka i pojawia sie błąd zapisu.
Nagrywarke oddałem na gwarancją - Ciekawe co z tym problemem zrobią.
Aha i ostatnio miała problem z wysunięciem pustej tacki (bez płyty).
DVDRAM GSA-H42N
polecam ten typ liteona-miałem to samo ,wypalał mi tylko co poniektóre płytki,stukał mulił nie wysuwał tacki,zmieniałem firmware ,dalej to samo.zanieś im pudło do sklepu i zażądaj aby ci tk zrobili że ma działać,przecież płacisz za to?,inaczej zwrot kasy i kup ten model co ci podałem
http://www.ceneo.pl/412918