Wiem że na tym forum jest pełno podobnych konstrukcji jak moja ale i tak postanowiłem się nią pochwalić aby ktoś kto lepiej zna się na budowie kolumn ocenił moją pracę.
Obudowa jest wykonana z płyt wiórowych o grubości 18mm. oczywiście odpowiednio wzmocniona. Została sklejona klejem wikol i dodatkowo skręcona wkrętami do drewna.
Zastosowany przetwornik jest firmy stx gdn-38-300-8-AE, jak na teraźniejsze moje potrzeby wystarczający. Myślę w przyszłości wsadzić w te skrzynie coś lepszego, ale to za jakiś czas jak na siebie zarobią.
Może troszkę o parametrach, więc skrzynie liczą sobie ok. 105l pojemności strojone na 45 Hz. Skuteczność to 96 spl. przy jednym W. mocy.
Tak wyglądają oba subofery a te kolumny co stoją na nich to są tylko tymczasowe na pewno w niedługim czasie będzie coś nowego.
Proszę o opinie dobre i złe. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.
Obudowa jest wykonana z płyt wiórowych o grubości 18mm. oczywiście odpowiednio wzmocniona. Została sklejona klejem wikol i dodatkowo skręcona wkrętami do drewna.
Zastosowany przetwornik jest firmy stx gdn-38-300-8-AE, jak na teraźniejsze moje potrzeby wystarczający. Myślę w przyszłości wsadzić w te skrzynie coś lepszego, ale to za jakiś czas jak na siebie zarobią.
Może troszkę o parametrach, więc skrzynie liczą sobie ok. 105l pojemności strojone na 45 Hz. Skuteczność to 96 spl. przy jednym W. mocy.
Tak wyglądają oba subofery a te kolumny co stoją na nich to są tylko tymczasowe na pewno w niedługim czasie będzie coś nowego.
Proszę o opinie dobre i złe. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.
Fajne? Ranking DIY