logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

monitor v2;) i Gainclone

dolphin123 17 Gru 2007 21:53 4395 5
REKLAMA
  • Witam.
    link do aukcji:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1667166

    Zaraz po zrobieniu poprzednich monitorow:
    http://diyaudio.pl/viewtopic.php?p=116203#116203
    ... tydzien pozniej mialem zrobione juz te;) jednak nie mialem czasu i aparatu zeby wstawic wiec teraz na szybko...
    Nie bede sie rozpisywal za wiele gdyz konstrukcja wszystkim znana:) jedynie:
    budowa
    arn 150-03/4 i arv 4ohm;)
    litraz standardowy ok 8,5 litra.wszystko mdf, front 4cm. boczki sklejka bejcowane na ciemny orzech z podfrezowaniami wzdluz monitorow.. buda czarny mat. brakuje tylko polerki..

    gra to ze wzmakiem diy gainclona ktory tez na zdjeciach w roboczej obudowie do dopracowania

    fotki niestety robione telefonem... :/
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone

    Fajne? Ranking DIY
    O autorze
    dolphin123
    Poziom 21  
    Offline 
    dolphin123 napisał 611 postów o ocenie 167, pomógł 24 razy. Mieszka w mieście Gdańsk. Jest z nami od 2005 roku.
  • REKLAMA
  • #2 4599047
    mate157
    Poziom 13  
    Posty: 87
    Pomógł: 1
    Ocena: 34
    Widze ze mi pierwszemu przyszło oceniac twoje dzieło . Monitory nawet fajnie ci wyszły a jak to gra pod tym gainclonem i jeszcze jak zrobisz jakąś nowa obudowe do tego wzmacniacza

    Ja bym zrobił coś z tym wystającym radiatorem i zostawił ta obudowe przecież nie jest taka zła
  • REKLAMA
  • #3 4600591
    dolphin123
    Poziom 21  
    Posty: 611
    Pomógł: 24
    Ocena: 167
    radiator wystaje bo sie zastanawiam nad preampem lampowym jeszcze do tego, gdzie lampy wystawaly by przed samym radiatorem ;) gora wzmaka nie wiem jeszcze jaka bedzie, myslalem o plexi barwionej
  • REKLAMA
  • #4 4669929
    izbic
    Poziom 28  
    Posty: 1189
    Pomógł: 69
    Ocena: 9
    Świetna stylistyka :) mam pytanie ile zapłaciłeś za sklejkę na boki? Mam zamiar zrobić taką u siebie i nie mam pojecia ile kosztuje ?
  • REKLAMA
  • #5 4670172
    bocian90
    Poziom 27  
    Posty: 1243
    Pomógł: 92
    Ocena: 34
    Wszystko mnie się bardzo podoba po za jednym szczegółem,wkrętami do płyt kartonowo gipsowych na boku.Można było pomyśleć nad klejeniem + kołki ale nie zrażaj się bo i tak jest pięknie.Na pochwałę zasługuje praca jaką włożyłeś w tą konstrukcję.Oby tak dalej.Pozdrawiam!

    Dodano po 4 [minuty]:

    Wszystko mnie się bardzo podoba po za jednym szczegółem,wkrętami do płyt kartonowo gipsowych na boku.Można było pomyśleć nad klejeniem + kołki ale nie zrażaj się bo i tak jest pięknie.Na pochwałę zasługuje praca jaką włożyłeś w tą konstrukcję.Oby tak dalej.Pozdrawiam!
  • #6 4716952
    mateusz885
    Poziom 23  
    Posty: 732
    Pomógł: 9
    Ocena: 67
    Mam zamiar "popełnić" taką konstrukcję jako monitorki do komputera ponieważ wyniesie mnie tyle samo co byle logitechy, a różnica będzie pewnie ogromna. Jedynie martwi mnie to że nie będę miał ich czym zasilić, gdybym wybrał 8 ohmowe arny to można by je podpiąć pod każdą unitrę (interesowały by mnie te o małych gabarytach, ale słyszałem o nich niezbyt pozytywne opinie - co wy na to ?).
REKLAMA