Witam.
link do aukcji:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1667166
Zaraz po zrobieniu poprzednich monitorow:
http://diyaudio.pl/viewtopic.php?p=116203#116203
... tydzien pozniej mialem zrobione juz te;) jednak nie mialem czasu i aparatu zeby wstawic wiec teraz na szybko...
Nie bede sie rozpisywal za wiele gdyz konstrukcja wszystkim znana:) jedynie:
budowa
arn 150-03/4 i arv 4ohm;)
litraz standardowy ok 8,5 litra.wszystko mdf, front 4cm. boczki sklejka bejcowane na ciemny orzech z podfrezowaniami wzdluz monitorow.. buda czarny mat. brakuje tylko polerki..
gra to ze wzmakiem diy gainclona ktory tez na zdjeciach w roboczej obudowie do dopracowania
fotki niestety robione telefonem... :/
link do aukcji:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1667166
Zaraz po zrobieniu poprzednich monitorow:
http://diyaudio.pl/viewtopic.php?p=116203#116203
... tydzien pozniej mialem zrobione juz te;) jednak nie mialem czasu i aparatu zeby wstawic wiec teraz na szybko...
Nie bede sie rozpisywal za wiele gdyz konstrukcja wszystkim znana:) jedynie:
budowa
arn 150-03/4 i arv 4ohm;)
litraz standardowy ok 8,5 litra.wszystko mdf, front 4cm. boczki sklejka bejcowane na ciemny orzech z podfrezowaniami wzdluz monitorow.. buda czarny mat. brakuje tylko polerki..
gra to ze wzmakiem diy gainclona ktory tez na zdjeciach w roboczej obudowie do dopracowania
fotki niestety robione telefonem... :/
Fajne? Ranking DIY