witam,
alternator w mojej felicii 1,3 laduje slabo tzn ok13,5 V. Najpierw kontrolka delikatnie sie żarzyła, teraz stało sie tak , że im więcej gazu dodaję tym mocniej się świeci.
a ładowanie jest słabiutkie. wymieniłem regulator od innego, sprawnego i niestety jest to samo.
co moze byc problemem?
z gory dzięki z odpowiedzi!
alternator w mojej felicii 1,3 laduje slabo tzn ok13,5 V. Najpierw kontrolka delikatnie sie żarzyła, teraz stało sie tak , że im więcej gazu dodaję tym mocniej się świeci.
a ładowanie jest słabiutkie. wymieniłem regulator od innego, sprawnego i niestety jest to samo.
co moze byc problemem?
z gory dzięki z odpowiedzi!