Witam
jestem kobietką nieznająca sie na tych sprawach zamieniam się na mieszkanie 35m2 brak ogrzewania komin w przedpokoju z którego wchodzi się do 2 pokoi i dalej z pokoju do kuchni i łazienki.Mieszkanie ciepłe ze wszystkich stron grzane.Wcześniej grzali elektrycznie,jest zezwolenie na centralne ,zastanawiam sie nad gazowym i jakimś piecykiem na drewno ,no nie wiem.Czego koszt założenia jest najtańszy i się najbardziej opłaca w moim przypadku proszę o poradę!
jestem kobietką nieznająca sie na tych sprawach zamieniam się na mieszkanie 35m2 brak ogrzewania komin w przedpokoju z którego wchodzi się do 2 pokoi i dalej z pokoju do kuchni i łazienki.Mieszkanie ciepłe ze wszystkich stron grzane.Wcześniej grzali elektrycznie,jest zezwolenie na centralne ,zastanawiam sie nad gazowym i jakimś piecykiem na drewno ,no nie wiem.Czego koszt założenia jest najtańszy i się najbardziej opłaca w moim przypadku proszę o poradę!