Witam szanowne towarzystwo.
Jakie sa granice podkrecania radka 9550 z gigabajta na standardowym chłodzeniu (czyli bez jakichkolwiek wiatraków i innych takich moja karta wyglada identycznie jak na focie) aktualnie podkrecile ja programem RedLinker z 250\400 do 325\500 ile jeszcze jestem w stanie z niej wycisnac bez uszkodzeń?? pozdrawiam
Jakie sa granice podkrecania radka 9550 z gigabajta na standardowym chłodzeniu (czyli bez jakichkolwiek wiatraków i innych takich moja karta wyglada identycznie jak na focie) aktualnie podkrecile ja programem RedLinker z 250\400 do 325\500 ile jeszcze jestem w stanie z niej wycisnac bez uszkodzeń?? pozdrawiam