Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Laguna II Dci - Zgas這 Podczas Jazdy i nie odpala

07 Cze 2013 22:02 5316 5
  • Poziom 10  
    POMOCY!!!!!

Witam mam taki problem ze jad帷 do domu z pracy moja lala zgas豉 wywali這 b陰d uk豉du paliwowego, na kompie by這 z ci郾ienie im masa na czujniku, nie my郵帷 wymieni貫m akumulatory i dola貫m paliwa bo w baku by這 kolo 10l, auto odpali這 ale nie na d逝go dojecha貫m do domu i znowu to samo zgas這 i nie odpala, zauwa篡貫m ze pompka w baku nie pompuje paliwa do filtra, sprawdzi貫m przeka幡ik r6 i przy podawaniu zasilania strzela czy li dzia豉 prawid這wo, na kostce tez jest jakie tam napi璚ie, po godzinie modzenia pompa sama zacz窸a dzia豉 ale nie na d逝go bo znowu przesta這 odpala kreci b喚d闚 niema, wygl康a jak by albo pompa siad豉 albo sam nie wiem, czy mo積a poda zasilanie bezpo鈔ednio z zapalniczki na pomp, czy utrata masy mo瞠 dawa taki skutek, czy pompa ju umar豉, czy co bo sam ju nie wiem, czy padni皻y regulator tez by dawa taki skutek ale na obu to samo
  • Poziom 10  
    z niewiadomej mi przyczyny nie dochodzi paliwo od baku do filtra i pompy wysokiego cisnienia
  • Poziom 31  
    Strasznie namota貫 ,ale najpro軼iej b璠zie znale潭 kogo z testerem , wysterowa pomp i wszystko b璠zie jasne.
  • Poziom 30  
    mo瞠sz 鄉ia這 poda zasilanie na pompe bezpo鈔ednio z akumulatora je郵i nie b璠zie dzia豉 lub dzia豉 z przerwami - pompka do wymiany.
    to jest pompka niskiego ci郾ienia i cz瘰to siada
  • Poziom 10  
    Problem rozwi您any, pad豉 pompka pod maska niskiego cisnienia, dzia豉豉 przerywanie i pad豉 na maxa nawet bezpo鈔ednie dawanie napi璚ia ju nie pomog這, co do testera to samo wysterowanie by nie pomog豉, posiadam jak i can clipa tak i autocoma, poza tym tego si nie adaptuje pod陰cza przewody zasilaj帷e, w篹yki i tyle. 10 min roboty max wyjecie i za這瞠nie