Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes A170 - Start Error po kasacji serwisu

EddieTheHead 22 Dec 2013 17:22 3708 11
    EddieTheHead
    Level 8  
    Witam w Mercu A170 stwierdziłem że skasuje ikonke serwisu (klucza), zajrzałem do autodaty i włącz zapłon, wciśnij przycisk A 2x itd. Wszystko się udało, interwał przekręcony, ikonka się nie wyświetla. Ale silnik wgl nie zapala, pojawia się Start Error i dźwięk jakby próbował odpalić, ale akumulator słaby. Ktoś wie co z tym fantem zrobić?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Erwin123
    Level 26  
    Immobilizer zablokował Ci sterownik.
    EddieTheHead
    Level 8  
    I co zrobić z tym fantem?
  • Helpful post
    Erwin123
    Level 26  
    Zakodowac klucz lub off ale o tym nie mozna na forum.
    EddieTheHead
    Level 8  
    Rozumiem, dzięki za odpowiedź, pokombinuje coś autodata + znajomy mechanik :)
    Erwin123
    Level 26  
    Ale na poczatek odczyt kodów błędów.

Dodano po 1 [minuty]:

EddieTheHead wrote:
    Rozumiem, dzięki za odpowiedź, pokombinuje coś autodata + znajomy mechanik :)

z autodata to mozesz rozrzad ustawiać , tu potrzebny elektronik a nie mechanik.
    EddieTheHead
    Level 8  
    Może, ja to kumplowi mechanikowi ogarniałem. I tylko mi opisał jak inspekcje skasować. Muszę coś pokombinować i odpalić to auta.
    Erwin123
    Level 26  
    Masz programatory , baze wsadów lub cos do kodowania kluczy ? bez tego zapomnij.
    EddieTheHead
    Level 8  
    Nic innego nie da się z tym zrobić? Cokolwiek...a nie wiem, może się orientujesz ile może to kosztować?
    ladamaniac
    Level 38  
    To znaczy, że immo w tych autach sypie się bardzo często w porównaniu do innych aut. Bez powodu. Twoje kasowanie inspekcji i start error to raczej nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Bez kumatego elektronika się nie obejdzie.