Mój wybór padła właśnie na te głośniki gdyż oferują bardzo korzystny stosunek jakość/cena. za niewielkie pieniądze mozna mieć bardzo przyzwoicie grający zestawik. głośniki odrazu trafiły na speaker warkschop. parametry TiS mniej więcej zgadzają się z podanymi przez Tesle więc nie będe ich zamiszczał zato w załącznikach dostępne charakterystyki obydwu głośników jak i schemat zwrotnicy.
Obudowy w jakich siedzi XW mają 15 litrów strojenie na około 45Hz. obudowa wykonana została z płyty wiurowej 22mm a następnie pokryta machoniowym fornirem. Całość pokryta lakierem Hartz lacka półmat. monitory są dość wąskie i wysokie co nadaje im smukłości i prezentują się naprawde elegancko. 20cm szerokości 40cm wysokości. głębokość wynikowo zaleznie od grubości płyty. (u mnie 30cm). zastosowane zwrotnice są pozbawione bajerów w postaci korektorów impedancji półapek rezonansowych czy innych tego typu żeczy. mimo to dość dobrze spełniają swoje zadanie. całkiem nieźle zgrała się faza akustyczna (odwrotne podłączenie powoduje powstanie ogromnej dziury w okolicach podziału. nietypowa konstrukcja tłumika pozwala zniwelować troche agresje ARVki. (gra bardziej stonowanym dźwiekiem) podzial zwrotnicy to około 3500Hz. a nachylenia zbocza 12dB/okt.
przepraszam za niską jakość zdjęć ale zato zamieszczam dokładne charakterystyki zestawu
Obudowy w jakich siedzi XW mają 15 litrów strojenie na około 45Hz. obudowa wykonana została z płyty wiurowej 22mm a następnie pokryta machoniowym fornirem. Całość pokryta lakierem Hartz lacka półmat. monitory są dość wąskie i wysokie co nadaje im smukłości i prezentują się naprawde elegancko. 20cm szerokości 40cm wysokości. głębokość wynikowo zaleznie od grubości płyty. (u mnie 30cm). zastosowane zwrotnice są pozbawione bajerów w postaci korektorów impedancji półapek rezonansowych czy innych tego typu żeczy. mimo to dość dobrze spełniają swoje zadanie. całkiem nieźle zgrała się faza akustyczna (odwrotne podłączenie powoduje powstanie ogromnej dziury w okolicach podziału. nietypowa konstrukcja tłumika pozwala zniwelować troche agresje ARVki. (gra bardziej stonowanym dźwiekiem) podzial zwrotnicy to około 3500Hz. a nachylenia zbocza 12dB/okt.
przepraszam za niską jakość zdjęć ale zato zamieszczam dokładne charakterystyki zestawu
Fajne? Ranking DIY