logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW Passat b5 1998r - Słabe chłodzenie klimatyzacji.

xxxbrowarekxxx 28 Maj 2016 23:05 3507 21
REKLAMA
  • #1 15705748
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Witam. Posiadam Passata b5 110km. Mam problem, otóż klima nie chłodzi jak powinna. Niby leci coś tam troszkę zimna , np. na 'LO', ale u brata w Audi A3 i u innych znajomych na LO nie da się wytrzymać na krótkim rękawku. Dałem auto do mechanika, wiatrak od klimatyzacji nie działał, (ten mniejszy przy chłodnicy) wymienili na nowy, od nowa napełnili klime,700 czynnika. Co może być nie tak?
    Podsumowując : chłodzi, ale nie tak jak powinno.
    Na klimie mam błąd 4f7 02 i czy może ten błąd powodować silniczek v68 (siłownik klapy regulacji temperatury) ? Że za słabo daje? 2 rurki od klimy pod maską są zimne, tak powinno być?
  • REKLAMA
  • #2 15705960
    humbel
    Poziom 27  
    Posty: 805
    Pomógł: 84
    Ocena: 198
    Wymiana silniczka od regulacji klapy temperatury to chyba coś około 700 zł :D Więc nie wiem jak tam na to patrzysz.
    Podłącz się do VAGa, zrób nastawy podstawowe i sprawdź efekty.
  • #3 15706000
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Błąd dotyczy silnika V68 klapy temperatury.
    Jeżeli ciśnienia w układzie są ok to zdemontuj odsłony z prawej strony tunelu i wtedy powinieneś widzieć silnik V68.
    Zobacz czy w ogóle działa i czy rusza się w pełnym zakresie.
    Może być tak że nie zamyka do końca i leci Ci ciepłe powietrze z nagrzewnicy.
  • #4 15706033
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    W większosci przypadkow można ustrojstwo (V68) naprawic/zregenerowac/wyczyścić z czego wiem.

    Na szrotach by nie szło go taniej wyrwać zamiast płacić kilkaset złotych?

    Dodano po 5 [godziny] 21 [minuty]:

    Orientuje się ktoś czy oryginalny ten czujnik v68 jest firmy Bosch? Bo taki jest u mnie.
  • #5 15706769
    humbel
    Poziom 27  
    Posty: 805
    Pomógł: 84
    Ocena: 198
    Tak, Bosch to oryginał, jak i reszta elementów w VAGach (albo ich większość).
    Najpierw zrób nastawy podstawowe przez CAN, może nie potrzeba wcale rozbierać samochodu. Wyklucz najpierw banały, później zagłębiaj sie w bardziej skomplikowane postępowania.
  • REKLAMA
  • #6 15706856
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Mam przed sobą ten czujnik v68 rozebrany, zamknąłem ręcznie dopływ ciepłego powietrza no i jest prawie idealnie już, ale jeszcze według mnie powinno być ze 2st zimniej.
  • #7 15706894
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Nie jest tak że na krótkim rękawku jest faktycznie zimno.

    Jest narazie zamknę ręcznie ciepły dopływ powietrza to jest sens robienia tych nastaw? Czujnik nowy dopiero kupie za 2 tygodnie.
  • #8 15710195
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Dziś jeszcze byłem na diagnostyce no i niby wszystko ok, ciśnienie jest 'bardzo ok' , temperatura w nawiewach 13st gdzie na dworzu bylo 27.
    Mechanik teb mi powiedział, że temp w tych kratkach gdzie leci zimne powietrze powinno być połowa temp z nadworza.
    Natomiast inny powiedział, że klima 'albo działa albo nie działa' i nie ma sensu dalej jeździć po mechanikach, bo będą tylko naciągac na kasę-I nie jest źle. Tylko ze u mnie w aucie na 'LO' wcale nie jest zimno.
  • #9 15710280
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Z nawiewu to powinno z 6 stopni dmuchać jak na zewnątrz jest ok 30 tylko zależy to jeszcze od prędkości nawiewu i prędkości kompresora.
  • #10 15710332
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Miał nastawione na połowę mocy nawiewu. Masakra jakaś z tą klima.
  • REKLAMA
  • #11 15710338
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Jakie temperatury na rurkach od parownika?
  • #12 15710396
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Nie wiem, nie powiem Ci tego.
  • #13 15710568
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12731
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3388
    13 stopni z nawiewów, ktoś sobie chyba jaja robi z klienta.
    Każda klima to bardzo prościutki układ i nie ma tam tajemnic, sprężarka, dysza dławiąca lub zawór rozprężny, dwie chłodnice i rurki, aha jeszcze osuszacz.
    Skoro ciśnienia dobre to dysza do wymiany (koszt poniżej 10 zł). Przy sprawnie działającej klimie z nawiewów leci spokojnie 2 do 3 °C, ale nie 13.
  • #14 15710614
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Jutro kupie i sprawdzę. Możesz mi powiedzieć tylko gdzie ona się znajduje? W tych rurkach? Jak tak to w której?
  • #15 15710909
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12731
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3388
    W grubej. A jak zrobisz próżnię i nabijesz układ?
  • #16 15710955
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Udam się do mechanika i dam znać czy przyniosło efekty.

    Dodano po 4 [godziny] 11 [minuty]:

    No i niestety na dlawiku były opylki metalu, sprężarka się zaciera i trzeba wymienić chłodnice, osuszczacz itd wraz z plukaniem koszt ok 1800zl.
  • Pomocny post
    #17 15711693
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12731
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3388
    Gdzie tak wałują, to się płucze anie wymienia (oprócz sprężarki).
  • #18 15711775
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Hmm dobrze wiedzieć. To może nie będzie tak źle. Które części trzeba wymienić na pewno? sprezarka, osuszczacz, dysza i oczywiście płukanie?

    Jeśli chodzi o sprężarke to lepiej regenerowana 2x droższa czy używana?
  • #19 15713075
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Tam zawsze jest syf i jakoś po wymianie dyszy klima działa bez problemów.
    W rodzinie mam B5 gdzie dysza była zawalona i 4 sezon jeździ bez płukania czy wymiany kompresora i jest git.
  • #20 15713140
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12731
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3388
    grala1 napisał:
    Tam zawsze jest syf i jakoś po wymianie dyszy klima działa bez problemów.
    W rodzinie mam B5 gdzie dysza była zawalona i 4 sezon jeździ bez płukania czy wymiany kompresora i jest git.


    Oczywiście że tak. Wstaw nową dyszę i podjedź na nabicie klimy, wszak ryzykujesz tylko wartością dyszy.
  • REKLAMA
  • #21 15713183
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Znaleźli głupiego to go próbują wydoić lub uczą się na kliencie.
  • #22 15714472
    xxxbrowarekxxx
    Poziom 13  
    Posty: 167
    Ocena: 9
    Wymieniłem dziś dlawik i napelnilem klime. Coś tam zimna daje, choć to nie jest do końca to co powinno, ale dzisiaj jak był upał u mnie to takie chłodzenie mi wystarczyło. Zostawię tak jak jest póki co.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z klimatyzacją w VW Passat B5 z 1998 roku, która nie chłodzi wystarczająco, mimo że po wymianie wentylatora i napełnieniu czynnikiem chłodniczym działa. Wskazano na błąd 4F7 02, który może dotyczyć silniczka V68 (siłownik klapy regulacji temperatury). Użytkownik zauważył, że po ręcznym zamknięciu dopływu ciepłego powietrza poprawiła się wydajność chłodzenia, ale nadal nie jest zadowalająca. Po diagnostyce stwierdzono, że ciśnienia w układzie są w normie, jednak temperatura nawiewu wynosiła 13°C, co jest zbyt wysokie. Wskazano na możliwość wymiany dyszy, osuszacza oraz sprężarki, a także na konieczność płukania układu. Użytkownik wymienił dyszę i napełnił klimatyzację, co przyniosło częściową poprawę.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA