Witam,
Dostałem od taty tranformator, diody i obudowę do prostownika.
Chciałbym zbudować urządzenie wielofunkcyjne 3w1 tj.: spawarkę, prostownik i rozruch.
Przeszukałem kilka stron forum i wstępnie zbudowałem coś takiego.
Pomóżcie w zweryfikowaniu schematu --- bardzo zależy mi na podpowiedziach i sugestiach.
Postaram się zamieścić zdjęcia w trakcie montażu.
Pozdrawiam
Michał
Dostałem od taty tranformator, diody i obudowę do prostownika.
Chciałbym zbudować urządzenie wielofunkcyjne 3w1 tj.: spawarkę, prostownik i rozruch.
Przeszukałem kilka stron forum i wstępnie zbudowałem coś takiego.
Pomóżcie w zweryfikowaniu schematu --- bardzo zależy mi na podpowiedziach i sugestiach.
Postaram się zamieścić zdjęcia w trakcie montażu.
Pozdrawiam
Michał