Ford Ka 2 (2012r) silnik 1.2
Nie załącza się kompresor, brak napięcia na wtyczce sprzęgła.
Bezpieczniki sprawdzone.
Nie mam schematu elektryki, który przekaźnik odpowiada za załączenie kompresora?
Podpiąłem się do komputera, w podglądzie parametrów widać ciśnienie czynnika (nie pamiętam wartości) i jest pozycja którą zrozumiałem jako wyjście załączenia sprzęgła - która jest cały czas na OFF.
Ktoś zna warunki jakie muszą być spełnione aby komputer silnika załączył klimę?
Nie załącza się kompresor, brak napięcia na wtyczce sprzęgła.
Bezpieczniki sprawdzone.
Nie mam schematu elektryki, który przekaźnik odpowiada za załączenie kompresora?
Podpiąłem się do komputera, w podglądzie parametrów widać ciśnienie czynnika (nie pamiętam wartości) i jest pozycja którą zrozumiałem jako wyjście załączenia sprzęgła - która jest cały czas na OFF.
Ktoś zna warunki jakie muszą być spełnione aby komputer silnika załączył klimę?