Witam.
Kiedyś zadzwoniłam na infolinię w celu zablokowania SMS tzw. PREMIUM.
Teraz potrzebuję to odblokować, ale na infolinii twierdzą, że odblokowali i że problem jest w moim telefonie.
Proszę o pomoc.
Kiedyś zadzwoniłam na infolinię w celu zablokowania SMS tzw. PREMIUM.
Teraz potrzebuję to odblokować, ale na infolinii twierdzą, że odblokowali i że problem jest w moim telefonie.
Proszę o pomoc.