Cześć!
Chłodziarka Bosch KGN36A94/05 ma typowe objawy usterki układu samoczynnego rozmrażania (zamrażalnik chłodzi, nie chłodzi góra, nie słychać trzasków rozmrażania). Zgodnie ze wskazówkami opisanymi w innych tematach dot. podobnych konstrukcji:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2501943.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2467353.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2695009.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3212311.html
Sprawdzanie zacząłem od całkowitego rozmrożenia chłodziarki (ponad 2 doby).
W pojemniku nad agregatem zebrało się sporo wody (część się przelała). Jeśli okaże się, że układ parownika jest sprawny, to czy pozostałą wodę w pojemniku powinienem usunąć przed ponownym uruchomieniem?
Pozdrawiam
Chłodziarka Bosch KGN36A94/05 ma typowe objawy usterki układu samoczynnego rozmrażania (zamrażalnik chłodzi, nie chłodzi góra, nie słychać trzasków rozmrażania). Zgodnie ze wskazówkami opisanymi w innych tematach dot. podobnych konstrukcji:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2501943.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2467353.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2695009.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3212311.html
Sprawdzanie zacząłem od całkowitego rozmrożenia chłodziarki (ponad 2 doby).
W pojemniku nad agregatem zebrało się sporo wody (część się przelała). Jeśli okaże się, że układ parownika jest sprawny, to czy pozostałą wodę w pojemniku powinienem usunąć przed ponownym uruchomieniem?
Pozdrawiam