Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam samochodu do 20 tysięcy -

matesik92 11 Cze 2018 22:35 288 6
  • #1 11 Cze 2018 22:35
    matesik92
    Poziom 2  

Witam! Rozglądam się za samochodem od kilku miesięcy i nie umiem się zdecydować, mój budżet to maksymalnie 20 tysięcy złotych, zależy mi na dobrym wyposażeniu i stosunkowo młodszym roczniku. Rozglądałem się za focusem mk2 z zewnętrznym pakietem ST ale ciężko znaleźć coś na prawdę dobrego. Docelowo chciałem założyć gaz ale z tego co się dowiadywałem to silniki które były montowane w fokach raczej sie nie nadają pod gaz... Może ktoś ma jakieś fajne propozycje jaki samochód można kupić w tej cenie?

0 6
  • #2 11 Cze 2018 23:50
    robin161
    Poziom 21  

Np. Nissan Note z silnikiem 1,6 (z Nissanów godne uwagi pozostały tylko Notki, pozostałe stwarzają same problemy od czasu mariażu z Renault): Link

0
  • #3 11 Cze 2018 23:56
    gradek83
    Poziom 36  

Volkswagen Polo V rocznik 2010 silnik 1.4
    Ford Fiesta rocznik 2010 silnik 1.4
    TOYOTA YARIS III 2012 silnik 1.3

Albo coś terenowego Suzuki Jimny :D

1
  • #4 12 Cze 2018 00:04
    eurotips
    Poziom 35  

To chyba najbardziej popularny przedział cenowy.
    Różni ludzie szukają auta w tej cenie, jedni celują w BMW i Audi, drudzy w Passaty i Avensisy, tych rozsądnych którzy wiedzą że w tej cenie kupią tylko małe kompakty jest jak na lekarstwo.
    Prestiżowe auto w tej cenie to proszenie się o drenaż pieniędzy.
    Pamiętaj że ostatnio na otoszroto nie trafia nic co nie miało przelotu 400kkm albo i więcej,
    bite znajdziesz z mniejszym przebiegiem ale zaraz ci zardzewieje.
    Pod LPG to celuj w Astry, i jak na prawdę chcesz pomocy to daj linka na auto które znalazłeś bo tego wymarzonego to pewnie jeszcze przez najbliższych 10 lat nie kupisz bo one po prostu nie istnieją w tej cenie.

0
  • #6 12 Cze 2018 23:28
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Jaki segment auta ( rozumiem, że kompakt i nic więcej?) Jaki styl jazdy, miasto , trasa ile km rocznie robisz?

0
  • #7 13 Cze 2018 07:43
    eurotips
    Poziom 35  

Tu kolega szuka samochodu używanego więc nie da się tak że ustali sobie rocznik, markę, model, konkretny silnik i wyposażenie bo mu życia nie wystarczy na znalezienie a dodatkowo jak coś trafi w ogłoszeniu co mu odpowiada do oględziny w realu są zazwyczaj zimnym prysznicem.

Takie tematy w ogóle przestały mieć sens, bo salony biją się o klientów a klienci jeżdżą po ogłoszeniach po całej Polsce szukając auta...

BTW podobna sytuacja robi się na rynku mieszkań, developerzy nie mają zbytu na nowe mieszkania bo każdy szuka używanego do remontu i w sumie ani ten pierwszy nie sprzeda ani ten drugi nie kupi.

Może na tym forum też już czas zmienić myślenie i bez linku do konkretnych ogłoszeń nie dyskutować o używanych autach, tak już jest na większości for poświęconych konkretnej marce, nie ma linku to nie ma dyskusji. Nie oszukujmy się, czas kiedy w używanych można było przebierać bezpowrotnie się skończył, teraz trzeba brać to co jest a nie szukać czegoś co nie istnieje. Szkoda czasu i bezcennej przestrzeni dyskowej na tematy typu "Mam xxx tys. szukam fury, mają być skóry, budyń, szyby w prundzie...".

0