Dzień dobry
Szukam odpowiedzi na pytanie jak w temacie:
- czy można podłączyć dwa regulatory mocy fazowe w szereg - odbiornikiem będzie grzałka (obciążenie rezystancyjne)
- jakie są ewentualne przeciwwskazania
Szukam odpowiedzi na pytanie jak w temacie:
- czy można podłączyć dwa regulatory mocy fazowe w szereg - odbiornikiem będzie grzałka (obciążenie rezystancyjne)
- jakie są ewentualne przeciwwskazania