Dzień dobry.
Mam duży problem , po wymianie rozrządu, auto nie chce odpalić ,kręci tak jakby nie było kompresji. Rozrząd był ustawiony na znakach, tylko nie jestem pewny czy wał był w dobrym położeniu zanim go zablokowałem . Dodam że to silnik rfn , błędów nie ma tylko jest problem z połączeniem się z bsi , a sterowniku silnika jest komunikat że jest zablokowany i czeka na odpowiedź bsi.
Mam duży problem , po wymianie rozrządu, auto nie chce odpalić ,kręci tak jakby nie było kompresji. Rozrząd był ustawiony na znakach, tylko nie jestem pewny czy wał był w dobrym położeniu zanim go zablokowałem . Dodam że to silnik rfn , błędów nie ma tylko jest problem z połączeniem się z bsi , a sterowniku silnika jest komunikat że jest zablokowany i czeka na odpowiedź bsi.