Od wrzesnia ide do technikum elektronicznego na 5 lat. Jestem ciekaw co bede robil przez te lata nauki. Ile bede mial praktyk ? Ile mniej wiecej placi pracodwaca na praktykach ? I czy po takiej szkole zaczynac odrazu prace, czy jednak isc na studia ? Studia to tytul inzyniera i czy tylko wtedy bede mogl podpisywac jakies tam papierki zwiazane z instalacjami elektrycznymi itp. Wsumie to spore pieniadze za sam podpis i praktycznie nic nie robienie.