Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak obrazu cyfrowy polsat

18 Lip 2019 16:10 132 12
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich mam problem z obrazem. Na starym tv działało wszystko na nowym telewizorze samsung nie ma obrazu. Nazwę programu poziom głośności menu dekodera wyświetla a obrazu i głosu nie. Ustawienia fabryczne przywracalem tv i dekodera. Do obsługi dzwoniłem i nic. Inny dekoder działa a moj nie. Jeszcze dziś sprawdzę moj na innym tv. Miał ktoś taki przypadek ? Tv samsung dekoder hd 3000. Dodam ze dekoder wymieniany w styczniu. Z góry dziękuje i proszę o pomoc . Pozdrawiam

• Poziom 43  
    Czy antena została właściwie podpięta?
  • Poziom 41  
    Jakim przewodem połączony jest ten nowy telewizor z owym dekoderem?
    Jak był podłączony stary telewizor do tego dekodera?
  • Użytkownik obserwowany
    Jeśli menu wyświetla a obrazu nie problem jest z poziomem sygnału. Na wszystkich programach? Jakie są poziomy jak wejdziesz w ustawienia anteny?

Dodano po 1 [minuty]:

Wymij wtyczkę zasilania z dekodera i poczekaj i podłącz

Dodano po 1 [minuty]:

Te dekodery to totalny szajs. ja mam multiroom na hd5500 i 3000 i wymieniałem ostatnio piąty raz. Akurat się udało że żona w Polsce.
  • Poziom 3  
    Antena prawidłowo podpięta. Dekoder z tv podpięty przez hdmi. Wcześniej wszystko grało na starym tv a na nowym od początku nie. Dekoder wyświetla pierwszy pasek na 90% a drugi 65% na każdym kanale. Wszystkie kanały nie działają. Czarne tło

Dodano po 1 [minuty]:

Co do dekoderów to w zeszłym roku 3 razy wymieniałem. Dziś sprawdzę moj dekoder na innym tv i zobaczę co będzie.
  • Użytkownik obserwowany
    Próbowałeś bo wyłączyć z zasilania. To dziwne jak menu wyświetla a obrazu nie.
  • Poziom 3  
    Wróciłem z pracy włączyłem tv i dekoder i działa 😂😂😂 nie wiem jak to się stało ;) dziwne. Dziękuje za podpowiedzi pozdrawiam
  • Poziom 19  
    mycek2012
    W ustawieniach OBRAZ I DŻWIĘK / zmień rozdzielczość 1080/720/576 może zmiana rozdzielczości pokarze się obraz

• Poziom 43  
    flinc napisał:
    W ustawieniach OBRAZ I DŻWIĘK / zmień rozdzielczość 1080/720/576 może zmiana rozdzielczości pokarze się obraz

Wtedy nie wyświetlało by się menu i reszta, zresztą spójrz na post wyżej.
  • Poziom 19  
    po zmianach rozdzielczości powinien obraz się pokazać

Dodano po 5 [minuty]:

Wyłącz z prądu zasilacz na kilkanaście sekund Tunery CP lubią się zawieszać
  • Użytkownik obserwowany
    Niestety te dekodery to chłam. U mnie ciągle coś się dzieje. Dzisiaj np migał sobie to znaczy na ułamek sekundy znikał obraz i dźwięk. Wyłączenie z zasilania i właczenie po kilkudziesięciu sekundach pomogło.
  • Poziom 19  
    Jaki model tunera
    Mam model HD5500 s i chyba wymieniałem 2 razy w salonie CP Moja opcja odbiór przez Diseqs 3x konwertery HOT 13.0 Astra 19.0 Astra 28.2 Ant. 60cm