logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Sterowanie Subwooferem - Podłączenie sterowania subwooferem

Wysokifacet 23 Mar 2020 14:53 1140 12
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o podłączenie subwoofera aktywnego do radia Ford Focus Mk2, które ma jedno wyjście SUB OUT. Odpowiedzi sugerują, że można użyć rozgałęźnika RCA, aby podłączyć dwa kable do subwoofera, co nie powinno spowodować uszkodzenia sprzętu. Wzmacniacz w subwooferze ma dwa wyjścia RCA, a użytkownik potwierdza, że subwoofer działa głośniej po zastosowaniu rozgałęźnika. Ostatecznie użytkownik informuje, że stworzył kabel z mostkiem, co przyniosło oczekiwany efekt.
REKLAMA