Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Koronawirus i reklama Fortec

Ircys 24 Mar 2020 00:28 375 9
    Ircys
    Specjalista Domofony
    Taką reklamę dostałem od Fortec:
    Koronawirus i reklama Fortec

Nie jest to przypadkiem żerowanie na epidemii?
  • OptexOptex
  • OptexOptex
    rosak
    Poziom 29  
    Ircys napisał:
    Nie jest przypadkiem żerowanie na epidemii?

Przesadzasz.
    Pamiętam, jak za młodu moi koledzy chodzili pod kościół i słuchali tych herezji bo ich rodzice potem w domu przepytywali z tego. Z takim transmiterem nie musieli by z baru wychodzić ;)
    Ircys
    Specjalista Domofony
    rosak napisał:
    Ircys napisał:
    Nie jest przypadkiem żerowanie na epidemii?

Przesadzasz.

hmm… cena tego "magicznego" pudełka 999 zł netto...
    ojciec
    Poziom 23  
    Sprytna młodzież kupi sobie Raspberry Pi 3 i będzie miała to samo
    kood
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Ircys napisał:

A to jest raspberry pi z wgranym darmowym oprogramowaniem i dorzuconym logiem.
    Miałem z tym do czynienia z 2 lata temu i nie działało to stabilnie, teraz takie urządzenia nie mają sensu bo kamerę z obsługą RTMP można taniej kupić od tego cuda.
    Ircys
    Specjalista Domofony
    kood napisał:
    Ircys napisał:

A to jest raspberry pi z wgranym darmowym oprogramowaniem i dorzuconym logiem.

Nie znam się dokładnie na CCTV dlatego tutaj to wrzuciłem, bo wyglądało mi podejrzanie.
    Faktycznie widzę, że można takie cudeńko kupić za 170 zł i wygląda, że to to samo, tylko z innym logiem.
    Przypomina mi to sytuację gdy producent maseczek podniósł cenę z 80 gr do 12 zł i wciąż ma popyt.

Pozdrawiam
    kood
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Ircys napisał:
    Faktycznie widzę, że można takie cudeńko kupić za 170 zł i wygląda, że to to samo, tylko z innym logiem.
    Przypomina mi to sytuację gdy producent maseczek podniósł cenę z 80 gr do 12 zł i wciąż ma popyt.

2 lata temu była ta sama cena, także akurat cena nie związku z wirusem. Oprogramowanie do znalezienia na GitHubie.
    Ircys
    Specjalista Domofony
    kood napisał:
    Ircys napisał:

2 lata temu była ta sama cena, także akurat cena nie związku z wirusem.

OK, czyli to nie jest żerowanie na sytuacji, tylko kreatywność marketingowa :)

Pozdrawiam