Mam pytenko czy ktos poda mi jakas strone lub mi jakos doradzi jak przerobić Jawe 50 żeby wsadzić akumulator i założyć kierunkowskazy
.

.
Moderowany przez Błażej:Zepsuł ci się ALT? I po co te ozdobniki? Proszę to poprawić, bo posypią się ostrzeżenia, a temat zostanie zamknięty!