Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Car audio które będzie lepsze?

SenoxD 13 Oct 2020 13:25 549 8
    adam_1991r
    Level 27  
    Jeden i drugi zestaw to gniot. Za 600zł można złożyć już coś fajnego. Napisz czego oczekujesz po subie. Jakie radio i co gra z przodu? Skąd jesteś?
    SenoxD
    Level 3  
    adam_1991r wrote:
    Jeden i drugi zestaw to gniot. Za 600zł można złożyć już coś fajnego. Napisz czego oczekujesz po subie. Jakie radio i co gra z przodu? Skąd jesteś?

Potrzebuję trochę wieeecej bassu,lubię odpalic sobie remixa lub dubstepa z dużą iloscią basu, :D ,

niestety głośniki mi tego nie potrafią dostarczyć.
    Jest to małe autko więc duzo nie potrzeba bagażnik nie jest wielki więc szukam czegoś mniejszego a co potrafi pie***lnąć.

Co do radia kupiłem od chinczyka androida IKY L7 , ma chinche RCA.

Jestem z Wrocławia. Szukałem mnóstwo czasu cos fajnego za mniej pieniędzy ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. Na początku szukałem cos do 350zł ,ale nic nie bylo, albo ludzie odradzali na necie, albo brak lub złe kable,albo wzmacniacz do dupy, i wlazłam na wyzszą kwotę i spotkalem sie w granicach 500zl.
    Jest to male auto (3-drzwiowka), więc wydaję mi się że nie trzeba kulubryny dużej, aby potrzęsło. Będę zakładał pierwszy raz ,więc jestem ciemny w car audio.

Jak masz cos ciekawego,albo cos znajedziesz podeslij mi co warte polecenia, albo jakies wskazówki zawsze sie przydadzą, dzieki wielkie Ci z góry.

Dodano po 12 [minuty]:

adam_1991r wrote:

Co gra z przodu nie wiem,chyba oryginalne peugeota 207

znalazlem dzisiaj jeszcze to
    https://www.olx.pl/oferta/zestaw-subwoofer-he...-gto-75-2-kondensator-kable-CID5-IDGVOY7.html
    adam_1991r
    Level 27  
    Na pewno lepszy jest ten zestaw. Ale najlepiej będzie kupić wszystko osobno. Napisz na jakieś grupie na fb. Tam sprzedają fajne rzeczy w dobrych pieniądzach. Często sprzedają nawet zestawy.

Jakbyś trafił przykładowo re audio re-12s4 lub re-10s4 i do tego jakiś fajny wzmacniacz co ma te 200w rms to by było bardzo fajnie. Jakiegoś starszego kenwooda przykładowo
    SenoxD
    Level 3  
    adam_1991r wrote:
    Na pewno lepszy jest ten zestaw. Ale najlepiej będzie kupić wszystko osobno. Napisz na jakieś grupie na fb. Tam sprzedają fajne rzeczy w dobrych pieniądzach. Często sprzedają nawet zestawy.

Jakbyś trafił przykładowo re audio re-12s4 lub re-10s4 i do tego jakiś fajny wzmacniacz co ma te 200w rms to by było bardzo fajnie. Jakiegoś starszego kenwooda przykładowo

a suby z alpine?

Dodano po 13 [minuty]:

adam_1991r wrote:

A jakbym sie zdecydowal na tego hertza,to cos by pociągneło? Jest to oferta do negocjacji.
    adam_1991r
    Level 27  
    Jak na pierwszy zestaw będzie ok. Można trafić spokojnie coś lepszego ale ten myślę że Ci wystarczy.

Co do alpine to zależy jaki model. Jest kilka dobrze grających.
    SenoxD
    Level 3  
    adam_1991r wrote:
    Jak na pierwszy zestaw będzie ok. Można trafić spokojnie coś lepszego ale ten myślę że Ci wystarczy.

Co do alpine to zależy jaki model. Jest kilka dobrze grających.

Dobra super,wynegocjowałem za 400 w tym przesyłka.

Dam znaka jak wypada po podlaczeniu.

dzięki Ci wielkie za Radę pozdrawiam.