Witam posiadam amplituner jak w temacie.
Niestety po włączeniu do sieci nie uruchamia się ale znalazłem w internecie jak zrobić reset wzmacniacza i na 2 sekundy się załączy i znów wyłącza.
Wybudowałem końcówkę mocy objaw taki sam, ale gdy wybudowałem płytkę najprawdopodobniej zabezpieczenie głośników to wzmacniacz się załączył ale na wyjściu głośnikowym jest 52Vdc.
Zmierzyłem tranzystory mocy i pomiędzy nóżkami B-C B-E nie ma pełnego zwarcia.
Gdzie szukać przyczyny z góry dziękuję za pomoc i porady.
Niestety po włączeniu do sieci nie uruchamia się ale znalazłem w internecie jak zrobić reset wzmacniacza i na 2 sekundy się załączy i znów wyłącza.
Wybudowałem końcówkę mocy objaw taki sam, ale gdy wybudowałem płytkę najprawdopodobniej zabezpieczenie głośników to wzmacniacz się załączył ale na wyjściu głośnikowym jest 52Vdc.
Zmierzyłem tranzystory mocy i pomiędzy nóżkami B-C B-E nie ma pełnego zwarcia.
Gdzie szukać przyczyny z góry dziękuję za pomoc i porady.