Dzień dobry!
Mam problem z Karcherem, mianowicie maszynka wytwarza zbyt małe ciśnienie. Na manometrze co prawda pokazuje 150 barów, ale na lancy tego nie bardzo da się odczuć. Urządzenie bardzo długo stało, wymieniłem w nim jeden z zaworów, aby normalnie zaczął pracować. Wycieków nie ma, po uruchomieniu pompa pracuje, nabija sobie ciśnienie według manometru 150 barów i wyłącza się, oczywiście jeżeli nie jest używana. Jeżeli uruchamiam lancę to pracuje, tylko to ciśnienie jakieś małe. Przed wymianą tego zaworu pompę odkręciłem, przedmuchałem sprężonym powietrzem. Nie bardzo wiem jak teraz ugryźć ten problem.
Mam problem z Karcherem, mianowicie maszynka wytwarza zbyt małe ciśnienie. Na manometrze co prawda pokazuje 150 barów, ale na lancy tego nie bardzo da się odczuć. Urządzenie bardzo długo stało, wymieniłem w nim jeden z zaworów, aby normalnie zaczął pracować. Wycieków nie ma, po uruchomieniu pompa pracuje, nabija sobie ciśnienie według manometru 150 barów i wyłącza się, oczywiście jeżeli nie jest używana. Jeżeli uruchamiam lancę to pracuje, tylko to ciśnienie jakieś małe. Przed wymianą tego zaworu pompę odkręciłem, przedmuchałem sprężonym powietrzem. Nie bardzo wiem jak teraz ugryźć ten problem.