Mam taki szalony pomysł....dawno zrszta juz wymyslony co by połączyc ciepły lampowy dzwiek z MOSFETOWYm poweerem....co by zrobic cały wzmacniacz napieciowy np na ECC82 inwerter tez lampowy i do tego jakas wypasiona koncówke mocy na MOSFETACH co by to ze 100W miało w sinusie:-)czekam na propozycje ja podjeme sie w miare mozliwosci realizaji tego pojektu tylko trzeba zaczac od jakis schematów nacisk bym połozył na małe zniekształcnie....towarzysze pomozecie?????



