Witam mam golfa 6 2009 rok 1.4 80 km mpi +lpg. Niestety po przejechaniu ok. 14 km załącza mi się wentylator po zgaszeniu silnika na około 3 minuty.W tamtym roku było wymieniane pompa wody, termostat , czujnik temperatury. Dziwna sytuacja jakby ktoś wiedział lub spotkał się z taką sytuacją to proszę napisać.