Witajcie. Nadszedł czas na testy.
Połączyłem wszystko tak jak na zdjęciu.
Po podaniu +12V na X1/1 startuje wentylator, startuje pompa wody ale pompka paliwa nie daje oznak życia. Mam jedną nową, jedną używaną, obie po podaniu plusa na zielony przewód tryskają benzyną, natomiast podłączone do webasto (brązowy do wspólnego minusa, zielony X1/6) nie tykają ani razu. Tam powinien być chyba PWM, ale jaka mniej więcej częstotliwość - jak w chińskim webasto 0,5 - 3 Hz czy inna?
Grzałka po podaniu napięcia prosto z aku grzeje (12A i spada do 7A po chwili, dłużej nie grzałem).
Coś źle połączyłem czy trzeba rozkręcać i zajrzeć do środka?