Witam serdecznie! Jak bez przezwajania naprawić wirnik, który ma zwarcie do rdzenia? Jest to wirnik od przedwojennego silnika pierścieniowego Siemens (rok produkcji silnika 1925). Proszę o pomoc. Chciałbym, aby uzwojenie pozostało historyczne.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCosteC napisał:Bzdura. Nadal dostępne są druty nawojowe w oplotach szklanych/bawełnianych/jedwabnych.A tak serio, to albo to się przewinie współczesnym drutem, albo historycznym drutem.
robokop napisał:CosteC napisał:Bzdura. Nadal dostępne są druty nawojowe w oplotach szklanych/bawełnianych/jedwabnych.A tak serio, to albo to się przewinie współczesnym drutem, albo historycznym drutem.