Dzień dobry. Mam pytanie czy jest możliwość dołożenia ogrzewania podłogowego od spodu posadzki, żeby nie zrywać klepki, dom podpiwniczony, jest dojście od spodu posadzki.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsaab931800 napisał:Dzień dobry. Mam pytanie czy jest możliwość dołożenia ogrzewania podłogowego od spodu posadzki, żeby nie zrywać klepki, dom podpiwniczony, jest dojście od spodu posadzki.
klamocik napisał:Ciepło z reguły stara się przemieszczać jednak do góry
brofran napisał:JacekCz napisał:Mnie uczyli że 3 stany skupienia są : ciała stałe, ciecze , gazy .*) płyn w języku fizyki : ciecz lub gaz
saab931800 napisał:Dzień dobry. Mam pytanie czy jest możliwość dołożenia ogrzewania podłogowego od spodu posadzki,
JacekCz napisał:(ciecze , gazy) = płyny
(notacja arytmetyki zbiorów, a wikipedia mówi w słowach "grupa stanów skupienia" )
saab931800 napisał:Mam pytanie czy jest możliwość dołożenia ogrzewania podłogowego od spodu posadzki, żeby nie zrywać klepki, dom podpiwniczony, jest dojście od spodu posadzki.