Witam,
Chciałbym odczytywać sygnał analogowy z czujnika temperatury, za pomocą sterownika PLC (zasilanie 12-24V DC) z wejściem analogowym 0-10V. Czy ten czujnik nada się do tego?
https://botland.com.pl/czujniki-temperatury/4...kiem-temperatury-lm35dz-1m-5904422333119.html
Pozdrawiam
Chciałbym odczytywać sygnał analogowy z czujnika temperatury, za pomocą sterownika PLC (zasilanie 12-24V DC) z wejściem analogowym 0-10V. Czy ten czujnik nada się do tego?
https://botland.com.pl/czujniki-temperatury/4...kiem-temperatury-lm35dz-1m-5904422333119.html
Pozdrawiam