Cześć , zakupiłem amplituner pionier vsx-322, chciałbym podłączyć go pod tv żeby dźwięk grał przez hdmi. Chce podłączyć laptopa pod tv i ampli pod tv, ktoś poradzi jak to zrobić ? Żeby również grały wszystkie głośniki 5.1
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam