sosarek napisał: Napisałem Ci co wybrać w VLS, tutaj z systemowego powinno zadziałać Autoodtwarzanie.
Inna opcja - skopiować folder VIDEO_TS na dysk i go otwierać.
Nie rozumiem. Jak nacisnę na autoodtwarzanie to wyskakuje białe okienko jak pokazałem.
Skopiowałem na dysk ten folder i nie widzę różnicy.
Największe pliki to filmy jak napisał kolega wyżej. Nadal nie widzę opcji scalenia tego czy odtwarzania w jednym ciągu. Gdy otworzę część pierwszą to pokazuje, że plik trwa ponad 11 godzin, a w rzeczywistości trwa 20 minut. Po za tym nie działa przesuwanie o 10 sekund, ale działa klikanie na pasek. W pozostałych 3 częściach pokazuje dobrze czas i można przesuwać o 10 sekund. Muszę za każdym razem wybierać ręcznie ścieżkę dźwiękową na polski - dobrze, że chociaż to działa.