Witam. Rok temu zakupilem blaszany garaz. Blacha w ocynku. Garaz jest na dwa auta z podnoszonymi bramami. Byl to juz okres pozniej jesieni i nie bylo czasu na zrobienie pewnych rzeczy. Od nastepnego tygodnia zaczynam urlop i chcialbym cos przy nim podzialac. Pierwszym tematem jest metalowy prog i zrobienie delikatnego najazdu. Z jednej strony wjezdzam praktycznie bez problemu, ale z drugiej wylewka delikatnie byla nie rowna i zeby wjechac musze podkladac deski, zeby nie wylamac progu. Zastanawiam sie jak do tego podejsc. Zabezpieczyc to jakos? Jakas farba na rdze czy cos i z betonu B25 wylac cos na ksztalt delikatnego najazdu? Druga kwestia to szkielet garazu i zabezpieczenie przed rdza. W zalaczniku wklejam zdjecia jak to wyglada. Pewnie bede musial to czyms pomalowac, tylko wlasnie czym najlepiej. Trzecia kwestia to jakis automat do otwierania bramy z pilota. Ciagle wysiadanie z auta jest troche irytujace i fajnie by bylo otworzyc je sobie z pilota. Zastanawialem sie nad czyms w okolicach 600zl ze znanego portalu aukcyjnego, ale opinie sa rozne.