Zbycie pojazdu parę dni po nabyciu – najpierw nabycie, potem zbycie.
Cześć, zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu. Pojazd kupiony od nowości, OC przez rok, potem brak OC od 2 lat do teraz. Najprawdopodobniej handlarz. I chciałbym zapytać się, co o tym wiecie? Co to może oznaczać? Interesuje mnie historia tego pojazdu właśnie i ciekawi.
Cześć, zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu. Pojazd kupiony od nowości, OC przez rok, potem brak OC od 2 lat do teraz. Najprawdopodobniej handlarz. I chciałbym zapytać się, co o tym wiecie? Co to może oznaczać? Interesuje mnie historia tego pojazdu właśnie i ciekawi.