Witam. Proszę o weryfikację gniazda. Czy takie zmostkowanie, jak na zdjęciu, jest poprawne? Długi czarny kabel to faza, natomiast długi żółty to zero, podpięty pod bolec. Instalacja w garażu nie ma trzeciego przewodu. Czarnym kolorem zmostkowanie w dolnej wtyczce kable. Z góry dziękuję za informacje.
Moderowany przez krzysiek7:Wydzielono z tematu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3592724.html