Cześć, chciałbym się dowiedzieć, jaki wzmacniacz (lampowy, tranzystorowy) jest lepiej zastosować w piecu git. basowej, co wyjdzie mi taniej, prościej, będzie piękniej brzmiało, jaki wzmacniacz nie pokręci wykresów sin. na kwadraty, czy zygzaki i czy do budowy tego wzmacniacza będą mi użyteczne lapmy ze starego telewizora unitry. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi ludzi, którzy w tym siedzą. Dzięki z góry
________
Nastepny temat z uzyciem CAPS LOCK i bedzie ostrzezenie. Prosze na to uwazac...
tom
________
Nastepny temat z uzyciem CAPS LOCK i bedzie ostrzezenie. Prosze na to uwazac...
tom