Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie znajduje sie czujnik temperatury zew.??

03 Lip 2006 18:25 2536 6
  • Poziom 10  
    A moze mi powiecie gdzie znajduje sie w passacie B4 czujnik temperatury zewnetrznej(climatronik) po podpieciu interfejsu mam blad ze czujnik tem zewnetrznej ma zwarcie do plusa.Drugie moje pytanie ten wiatraczek przy panelu sterowania w climatroniku? do czego to wogole jest czy to jest czujnik tem. wewnetrznej?
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Czujnik temp. zewnętrznej znajdziesz przed chłodnicą (o ile się nie mylę).

Z tego co udało mi się ustalić to wiatraczek w klimatronicu służy do odprowadzenia dymu tytoniowego (z papierosa :D ) i jest załączany automatycznie czujnikiem znajdującym się za kratką.
  • Spec od Mercedesów
    W Mercedesie taki wentylatorek wymusza obieg przez czujnik temp. wewnętrznej - po prostu układ dużo szybciej reaguje na zmiany temperatury.
  • Poziom 20  
    Witam
    Napewno jest tak jak mówi Gerri a z tym dymem tytoniowym to juz fantazje kolegi .:KoSik:..
    pozdrawiam

Gietek
  • Poziom 17  
    KoSik,z tym wiatraczkiem to rozśmieszyłeś mnie do bólu. Dobrze,że siedziałem.
    Co do tego wiatraczka,to jest tak jak podał Gerii.
  • Poziom 38  
    w oryginalnych materiałach Audi albo VW, chwalą się, że nawet kubek z gorącą kawą mógłby zakłócić pracę tego czujnika zaciągając ciepłe powietrze. Dlatego jesy on oddalony od czujnika.