Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kluczyk Astra II....kodowanie immo?

20 Sty 2007 13:50 4324 10
  • Poziom 10  
    Koncowka klucza została uszczerbiona, zamowilem w ASO sam trzpien ponieaż pilot działa, sam klucz bez pilota cena 147zł ale dodatkowo musze zaplacic 100zł ASO za zakodowanie nowego klucza moim immo! Moje pytanie czy jest mozliwe aby przełozyc immo! ze starego klucza...klient z ASO powiedział ze musi podpiac nowy klucz do swojego komputera i zakodowac, czy ktos ma jakas wiedze!?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator Samochody
  • Poziom 14  
    to zależy.... czsami transpondery są przyklejone do obudowy i praktycznie trzeba zniszczyć kluczyk zeby wyjąć trnasponder, powiem ci szczerze że i tak BARDZO MAŁO zapłaciłeś w ASO!! ja dałbym im za zakodowanie niż ryzykować, gdzie jest taki tani serwis??
  • Poziom 10  
    Ten tani:| serwis ASO to Krakow, Al. Jan Pawła II 43, "Euromarket". Co do przelozenia transpondera to juz sprawdzalem, wychodzi gladko, sprawdze za dwa tygodnie (okreslony terminy odbioru klucza) czy wszystko zadziala. Dziekuje za podpowiedzi, pozdrawiam!
  • Poziom 14  
    jeszcze 2 lata temu za sprowadzenie kluczyka do Astry seriws chciał około 500zł i czekało się 2tyg. nikt za mniej niż 250zł ci tego nie zrobi... oczywiście warunek ze masz kod PIN...
  • Poziom 10  
    Cale szczescie mam wszystkie koody w tym PIN do klucza a podane prze zemnie ceny widnieja na fakturze, zalatwialem to dzisiaj i zastanowilo mnie jedno, czemu facet w ASO nie poinformowal mnie o mozliwosci przekladki transpondera, wiesz zarabiaja na mnie w inny sposob i tyle.
  • Poziom 14  
    to jak jakby poinformował cię o tym jak możesz sobie sam diagnostyke w samochodzie zrobić i jaki sprzęt kupić :P a nie do ASO jechać :)
  • Poziom 11  
    Zus- mówiłem że raczej się da, a co do tego że facet w ASO nic ci nie powiedział to raczej oczywista sprawa to po prostu ASO i wszystko jasne. Wiesz że tam za żarówkę biorą 50PLN więc czemu się dziwisz.
  • Poziom 19  
    W ASO też pracują ludzie !, ciągłe szkolenia, narzędzia, utrzymanie jakości, urządzenia pomiarowe, specjalistyczne przyrządy i wiele innych jak czynsz, prąd itd. Czy myślicie że to spada z nieba? Niestety to wszystko kosztuje a ludzie nie zarabiają wielkich pieniędzy. Więc serwisant nie powie o kruczkach jakie można zrobić ale on też się tego musiał nauczyć. Jak byś się spytał czy można tak zrobić to dokładnie to byś usłyszał co napisał Elektrit.
  • Użytkownik usunął konto