Antena unipolowa ćwierćfalowa (G~ -2...-3dBd) na 27MHz to ok. 2.7m.
Jeździć z taką niełatwo (wiadukty, garaże podziemne, tunele, gałęzie...)
Krótsza będzie miała:
- mniejszą impedancję (stad większe straty na dopasowanie do 50ohm,
a więc mniejszą całkowita sprawność (w %, nie mylić z zyskiem w dBd)
- węższe pasmo przenoszenia (na 1 i ostatnim kanale za duży SWR)
- gorszą charakterystykę promieniowania (z czego wynika jeszcze bardziej
mniejszy od 0dBd zysk, np. -10dBd, -20dBd)
- mniejszą powierzchnię czynną (stąd też mniejsza sprawność)
Unipol 150...170cm to dla 27MHz rozsądny kompromis (trzeba dopasować
z ok. 12ohm do 50ohm, szerokość pasma dla SWR<2 ok. 1MHz)
Dla 145MHz oznaczało by to proporcjonalnie antenę skróconą z 49cm do ~28cm...
Bardzo krótkie anteny CB to np. szerokość pasma 100kHz, zysk -15dBd,
impedancja promiennika rzędu pojedynczych ohm, po zmoknięciu lub
oblodzeniu pasmo pracy z SWR <2 przestroi się poza potrzebny zakres...
Na szczęście dla częstotliwości HF, VHF-L antena samochodowa unipolowa
nie musi być koniecznie na dachu samochodu - może być mocowana
w innym miejscu
głównej części metalowej karoserii, byle daleko od
innych anten i wystających zwł. metalowych elementów (bagażnik, kogut,
ładunek, reklama, słupki dachu itp.)
Warto, aby antena miała możliwość wymiany przewodu na lepszy (RG223,
S544, S5LF5, RG142) - oryginalnie zakładany jest b. niskiej jakości,
oraz dorobienia odprowadzenia ładunków elektrostatycznych - oryginalnie
w 99% anten brak... . Daje się przerobić np. AT1500, AT1700.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic664270.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic782331.html
Gdy samochód niezupełnie metalowy

:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic869855.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic862270.html
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic763052.html
Dla zapominalskich i roztargnionych:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic820008.html