Temat związany z LCD dla Winamp
Wiadomość oryginalna:
Wiadomość oryginalna:
Cytat:
Witam !
Mam dołączony zewnętrzny wyświetlacz LCD . Po starcie Winampa pokazuje się komunikat powitalny , podczas konfiguracji jest na wyświetlaczu komunikat i to wszystko. Nic poza tym nie wyświetla.
Może ktoś ten temat trenował ? Wyświetlacz jest przyłączony prawidłowo , bo jednak " coś " wyświetla.
Fajne? Ranking DIY