Witam mam dwa magnetofony szpulowe zk 140 i chcialbym z nich zrobic sobie wzmacniacz lampowy jestem poczatkujacy strasznie i bez schematu sie niestety nie obejdzie wiec jak ktos ma lub wie gdzie jest to bede wdzieczny za pomoc moj adres levus(_at_)wp.pl . Na pewno wzmacniacz nie bedzie mial super charakterystyki ale moze ktos wie co treba bylo by zrobis aby troche polepszyc brzmienie (jak sie da)??