Witam wszystkich zaprezentować chce mój amatorsko wykonany wzmacniacz na TDA1554, jako przedwzmacniacza i barwy dzwięku użyłem TDA1524 a do zasilania wykorzystałem płytkę zasilacza od kompa podwyższyłem napięcie do 14,4 V i wszystko jest ok . Postanowiłem wyposażyć mój wzmacniacz w odtwarzacz płyt CD .
Jako obudowę wykorzystałem magnetofon Unitra nie pamiętam symbolu.
Wszelkie sugestie mile widziane
Pozdrawiam
P.S
Sorry za słabą jakość zdjęć wykonane telefonem.
Wzmacniacz
Widok z góry
Płytka zasilacza ATX
Ekranowane miejsce z płytką przedwzmacniacza
Jako obudowę wykorzystałem magnetofon Unitra nie pamiętam symbolu.
Wszelkie sugestie mile widziane
Pozdrawiam
P.S
Sorry za słabą jakość zdjęć wykonane telefonem.
Wzmacniacz
Widok z góry
Płytka zasilacza ATX
Ekranowane miejsce z płytką przedwzmacniacza
Fajne? Ranking DIY