Mam problem z tym programatore :
czyata ok, czasmi nawet cos uda mi sie skasowac
ale nic nie moge zaprogramowac
wyskakuje blad:
ERROR at 0x000000 Chip=0x20 buffer=0x25
czym to jest spowodowane??
moze zle mam cos poustawiane??
jak poustawiac zworki J1,J2,J3,J4,J5,J6,J7
i ten przelacznik jak ustawic???
bawilem sie kosciami:
MX28F1000PPC
MX29F002NTPC
SST PH29EE010
FLASH P28F001
i na kazdej jest to samo.
prosze o pomoc
czyata ok, czasmi nawet cos uda mi sie skasowac
ale nic nie moge zaprogramowac
wyskakuje blad:
ERROR at 0x000000 Chip=0x20 buffer=0x25
czym to jest spowodowane??
moze zle mam cos poustawiane??
jak poustawiac zworki J1,J2,J3,J4,J5,J6,J7
i ten przelacznik jak ustawic???
bawilem sie kosciami:
MX28F1000PPC
MX29F002NTPC
SST PH29EE010
FLASH P28F001
i na kazdej jest to samo.
prosze o pomoc