Witam wszystkich.
Chciałbym zaprezentować dzisiaj zmontowaną konstrukcję sprężarkę z zbiornikiem 40 l i ciśnieniem 10 - 12 bar. Reduktor z filtrem powietrza na ciśnienie robocze 0.5- 8.5 bar oraz pistolet do piaskowania (dla prób ciśnieniowych ).
Chciałbym zaprezentować dzisiaj zmontowaną konstrukcję sprężarkę z zbiornikiem 40 l i ciśnieniem 10 - 12 bar. Reduktor z filtrem powietrza na ciśnienie robocze 0.5- 8.5 bar oraz pistolet do piaskowania (dla prób ciśnieniowych ).
Fajne? Ranking DIY