Chciałam się dowiedzieć, czy jest możliwy nagły wzrost zużycia energii elektrycznej bez zmian urządzeń i trybu życiu w mieszkaniu.
Z rachunków z 3 ostatnich lat:
2007-2008 - zużycie 462 kWh
2008-2009 - zużycie 293 kWh
2009-2010 - zużycie 469 kWh
I najświeższe - zużycie 14694 kWh.
Zużycie w mieszkaniu, nie dogrzewanym elektrycznie.
Czy jest możliwe, że licznik po prostu sam przeskoczył o taką liczbę?
Licznik elektryczny Pafal 16EC3gw
Z rachunków z 3 ostatnich lat:
2007-2008 - zużycie 462 kWh
2008-2009 - zużycie 293 kWh
2009-2010 - zużycie 469 kWh
I najświeższe - zużycie 14694 kWh.
Zużycie w mieszkaniu, nie dogrzewanym elektrycznie.
Czy jest możliwe, że licznik po prostu sam przeskoczył o taką liczbę?
Licznik elektryczny Pafal 16EC3gw