Witam . Proszę o pomoc w odpowiedzi na w/w pytanie.
W najtańszych agregatach spalinowych produkcji chińskiej , znajduje się koło zamachowe , w którym znajdują się dwa magnesy . Nad tym kołem jest cewka wysokiego napięcia.
Jak tworzy się iskra skoro nie ma żadnego przerywacza obwodu czy innej elektroniki ( CDI , TDI , itp. )
Pozdrawiam
Przemek
W najtańszych agregatach spalinowych produkcji chińskiej , znajduje się koło zamachowe , w którym znajdują się dwa magnesy . Nad tym kołem jest cewka wysokiego napięcia.
Jak tworzy się iskra skoro nie ma żadnego przerywacza obwodu czy innej elektroniki ( CDI , TDI , itp. )
Pozdrawiam
Przemek