*Proszę nie usuwać mojego postu.*
Witam !
Jestem początkującym elektronikiem. Nie umiem robić płytek. Interesuję się bardziej elektroniką retro a zwłaszcza elektroniką Unitrowską
Posiadam:
UL1111 Cemi
UL1498
UL1496
UL1496
Chciałbym zbudować prosty wzmacniacz na UL1498. Ostatnio zbudowałem na papierze wzmacniacz na Ul1496 i się mocno grzał prawie go spaliłem bo nie zauważyłem tego. Niestety nie działał, był dźwięk końcówki mocy w głośnikach ale jakby coś z sygnałem i nie było słychać dźwięku.
Czytałem różne schematy/tematy na elektrodzie ale niektóre elementy były nie wyjaśnione :/ Lub nie pisało jakie elementy mają być.
Czy da się jakiś Wskażnik VU lub coś zrobić na UL1111 ?
Jeśli już by mi się udało to da się połączyć UL1496 aby 2,4 wat mocy.
Zrobiłem sam schemat na Ul1496 jeśli coś jest źle to proszę napisać.
Witam !
Jestem początkującym elektronikiem. Nie umiem robić płytek. Interesuję się bardziej elektroniką retro a zwłaszcza elektroniką Unitrowską
Posiadam:
UL1111 Cemi
UL1498
UL1496
UL1496
Chciałbym zbudować prosty wzmacniacz na UL1498. Ostatnio zbudowałem na papierze wzmacniacz na Ul1496 i się mocno grzał prawie go spaliłem bo nie zauważyłem tego. Niestety nie działał, był dźwięk końcówki mocy w głośnikach ale jakby coś z sygnałem i nie było słychać dźwięku.
Czytałem różne schematy/tematy na elektrodzie ale niektóre elementy były nie wyjaśnione :/ Lub nie pisało jakie elementy mają być.
Czy da się jakiś Wskażnik VU lub coś zrobić na UL1111 ?
Jeśli już by mi się udało to da się połączyć UL1496 aby 2,4 wat mocy.
Zrobiłem sam schemat na Ul1496 jeśli coś jest źle to proszę napisać.