Witam mam pytanie ,ponieważ mam problem z moja wsk 125 .A mianowicie wyskakujace biegi a dokładnie 1 i 2.Silnik rozbieralem juz 2 razy nie zobaczylem nic niepokojacego . Jedyne co bylo nie tak to lekko wyrobione kły na wałku głównym.Reszta trybow jest wymieniona i wałek pośredni też.Tulejki w karterach tez zostaly wymienione.Nie mam juz pojecia co to moze byc ,wyminilem juz praktycznie wszystko .
Prosze o jakies porady : ) dzieki
Prosze o jakies porady : ) dzieki